Ja też dzięki. Tylko, że ten serial to kompletna utopia dla obecnej publiczności. Łapiesz to rozumiem i chcesz coś zmienić w tym stanie rzeczy. Nie zmienisz. Otacza nas baza kompletnych kretynów i idiotek z kontami na fb, insta, X i chuj wie jeszcze gdzie. I każde z nich ma konta w bankach. Oni nie widzą co to były budki telefoniczne. I że linie analogowe telefonów to pełna prywata bez podsłuchów. Oni myślą tak; Ale po co mam coś ukrywać? Nie mam nic do ukrycia! Bo nie znają pojęć: WOLNOŚĆ i Prywatność. Żłap to Kolego i zamieszczaj tu dalej te specjały. Ja je kocham. Bo nie mam konta w banku, niczego na abonament i w dupie mam to wszystko co mnie wikła w ślad cyfrowy. Zdrówko!
Bardziej mądrze się nie da