d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nocna Zmiana
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 12 2025 10:46pm
Jak se radzicie z zapierdalaniem na noce jak zwierze?
Ja tylko spie i pracuje ostatnio
Member
Posts: 11,228
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 12 2025 11:19pm
Mam 12 lat gram w gierki na mocna zmianę i tylko śpię i gram
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 12 2025 11:23pm
Mam 12 lat gram w gierki na mocna zmianę i tylko śpię i gram


baza w chuj, praca jest dla frajerow B)
Member
Posts: 37,041
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 12 2025 11:24pm
Raz robiłem na nocki w obi. Spoko było, spokój, zero ludzi, podobało mi się
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 12 2025 11:28pm
Raz robiłem na nocki w obi. Spoko było, spokój, zero ludzi, podobało mi się


wiesz co jest ciekawe w nocnym trybie zycia to ze czujesz jak jakis mutant wykolejeniec - wszyscy spia, ulice puste tylko powyginane cpuny na przystankach i niedobitki z melanzy wracajace chwiejnym krokiem. minus taki ze sklepy pozamykane - na stacji drogo i malo co jest a biedre dopiero o 6 otwieraja wiec wszystko musisz z wyprzedzeniem ogarniac, najlepiej dzien wczesniej. nie wspomne o urzedowych sprawach itp, albo w trybie zombie albo jak masz okienko jakies w tygodniu -_-
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 12 2025 11:37pm
tylko gierki i piwo zadna praca
Member
Posts: 11,228
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 12 2025 11:59pm
tylko gierki i piwo zadna praca


Ototo
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 13 2025 12:04am
tylko gierki i piwo zadna praca


baza baza baza
ale skad pieniadze na to wszystko (oraz na piwkowanie podczas grania)?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 13 2025 12:23am
ja już 6 rok siedzę na dupie i gram w gierki na najnowszym sprzęcie B)
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 13 2025 12:26am
ja już 6 rok siedzę na dupie i gram w gierki na najnowszym sprzęcie B)


mi po 3 sie znudzilo no i kasa sie skonczyla
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll