brakuje odpowiedzi w stylu " gram w gierki dla dzieci 24/7 i nie mam czasu na jakies niby jedzenie jakichs niby plackow ziemniaczanych

uwielbiam je co prawda ale jest z nimi dużo roboty a nie wiem czy wiecie ale zaznaczyłem odpowiedź że gram w gierki dla dzieci 24/7 i nie mam czasu na jakies niby jedzenie jakichs niby plackow ziemniaczanych

dlatego nie mam czasu na tarcie tych cholernych ziemniorów czy obieranie ich i całą tą maskaradę. Powód? Powód już podałem dlatego nie pytajcie (tylko nauczcie sie czytać ze zrozumieniem bo dwa razy podałem powód i to w tym samym poście więc jeśli nadal nie wiecie to wcale mnie to nie dziwi)"