d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Walka Tytanów, Niech Wygra Lepszy
12Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,542
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 9 2025 05:08pm
Zainspirowany kłótnią w temacie o budyniu , tworzę tę o to potężną ankietę. :o
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 9 2025 05:14pm
kisiel mi łatwiej wchodzi,ostatnio odkryłem w dino kisiel na zimno o smaku ice candy mmmmm
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 9 2025 05:26pm
Wydaje mi się, że tematy fekalne, defekacja i wszystko co związane z gównem cieszy się tutaj największym zainteresowaniem, dlatego swój głos oddałem na :)
Member
Posts: 6,805
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 10 2025 02:03am
Guwno zdrowe i naturalne
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 10 2025 03:42am
Kisiel ma konsystencję czegoś, co wypluwam rano, jak jestem przeziębiony i mam katar, gęsty zielony katar.
HWDP KISIELOWI
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 10 2025 04:36am
Ale idą na chwilę obecną każda z opcji po 5 głosów :bonk:
Member
Posts: 37,054
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 10 2025 04:48am
Bardzo trudny spór. Choć od lat nie jadłem ani jednego, ani drugiego to obie rzeczy mi się dobrze kojarzą. Budynie jadałem za dzieciaka, waniliowe z posypką z kakao nesquick, ooof ale do było dobre. Z kolei kisiele jadałem na zielonych szkołach, które również dobrze mi się kojarzą, bo miałem fajne koleżanki B)
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Nov 10 2025 04:54am
Kisiel = 0 wartości
Budyń = białko w ilości mnóstwo B)

Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 10 2025 08:21am

Bardzo trudny spór. Choć od lat nie jadłem ani jednego, ani drugiego to obie rzeczy mi się dobrze kojarzą. Budynie jadałem za dzieciaka, waniliowe z posypką z kakao nesquick, ooof ale do było dobre. Z kolei kisiele jadałem na zielonych szkołach, które również dobrze mi się kojarzą, bo miałem fajne koleżanki B)


Koleżanki i kisiel to brzy całkiem zachęcająco… może coś więcej opowiesz
Member
Posts: 37,054
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 10 2025 10:43am
Koleżanki i kisiel to brzy całkiem zachęcająco… może coś więcej opowiesz


Niestety, ale resztę musi wam podpowiedzieć wyobraźnia
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll