No nie wiem, ja osobiście nie wyobrażam sobie nie posiadać w domu kompa (laptopa/pc bez różnicy).
Rozumiem, że urodziliśmy się w czasach gdzie za dzieciaka nie każdy miał kompa/telefon i jakoś się żyło bez tego,
ale czasy się zmieniają.
Dla mnie komp to dzisiaj niezbędne urządzenie w domu, daje mnóstwo możliwości i dostęp do mnóstwa usług, rozrywki, informacji itd.
Wiem, że są smartTV co odpalą YT i mają przeglądarke, są też smartfony, na którym można również odpalić i robić to co na kompie,
ale to dla mnie pół środki i mniej wygodne o lata świetlne od komfortu z jakim to wszystko łatwo i sprawnie mogę robić na kompie.
Niezbędne dla mnie narzędzie w dzisiejszych czasach, którego brak na pewno bym bardzo odczuł.
No ale niezbędne do życia to to nie jest na pewno, ja sobie nie wyobrażam nie mieć kompa,
jeśli jednak Ty się nauczyłeś funkcjonować bez niego to spoko, Twoja sprawa.
Dla większości z nas pewnie to bardzo kontrowersyjny styl życia,
ale go szanuję i fajnie, że się z nami tym podzieliłeś drogi kolego!!!!!!!!!
cieplutko z rodzinkom