d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Przemyślałem Pewną Rzecz Przez Noc
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 10:02pm
Że niepotrzebny mi jest laptop :zzz: miałem odkupić od matuli jej lapka, ale w sumie na chuj mi on? I tak w nic nie gram od kilku lat i w sumie nie chciałbym tego zmieniać, zakleje się do jakiegoś diablo znowu i będę tylko niepotrzebnie czas marnował. Nie wiem tylko, co mama zrobi z tym laptopem, jak ja nie będę go chciał, w sumie to nie moje zmartwienie. Pewnie go sprzeda komuś w takim układzie.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 9 2025 01:00am
Wystaw na olx mamie i gotowe.
Member
Posts: 10,796
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 9 2025 01:09am
:mellow:
Member
Posts: 37,045
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 9 2025 02:05am
Że niepotrzebny mi jest laptop :zzz: miałem odkupić od matuli jej lapka, ale w sumie na chuj mi on? I tak w nic nie gram od kilku lat i w sumie nie chciałbym tego zmieniać, zakleje się do jakiegoś diablo znowu i będę tylko niepotrzebnie czas marnował. Nie wiem tylko, co mama zrobi z tym laptopem, jak ja nie będę go chciał, w sumie to nie moje zmartwienie. Pewnie go sprzeda komuś w takim układzie. ^cbx1992


Kolego, ale z takimi to nie tutaj :mad:
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 9 2025 03:36am
Czas marnował? A co masz innego do roboty?
Member
Posts: 34,025
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 9 2025 03:42am
Wystaw na olx mamie i gotowe.


I zgłosi się masa botów B)

Kolego, ale z takimi to nie tutaj :mad:


O to to b)
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 9 2025 04:08am
życie bez pc czy lapka to nie zycie drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 9 2025 06:41am
życie bez pc czy lapka to nie zycie drogi kolego :mellow:


Żyje tak od 4-5 lat chyba i nie narzekam.
Czas marnował? A co masz innego do roboty?


Właśnie do tej roboty może bym się wziął w końcu, a tak to boję się, że zainstaluję pd2 i będę nerdził.
:mellow:


:mellow:
Member
Posts: 8,694
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 9 2025 07:20am
No nie wiem, ja osobiście nie wyobrażam sobie nie posiadać w domu kompa (laptopa/pc bez różnicy).
Rozumiem, że urodziliśmy się w czasach gdzie za dzieciaka nie każdy miał kompa/telefon i jakoś się żyło bez tego,
ale czasy się zmieniają.
Dla mnie komp to dzisiaj niezbędne urządzenie w domu, daje mnóstwo możliwości i dostęp do mnóstwa usług, rozrywki, informacji itd.

Wiem, że są smartTV co odpalą YT i mają przeglądarke, są też smartfony, na którym można również odpalić i robić to co na kompie,
ale to dla mnie pół środki i mniej wygodne o lata świetlne od komfortu z jakim to wszystko łatwo i sprawnie mogę robić na kompie.
Niezbędne dla mnie narzędzie w dzisiejszych czasach, którego brak na pewno bym bardzo odczuł.

No ale niezbędne do życia to to nie jest na pewno, ja sobie nie wyobrażam nie mieć kompa,
jeśli jednak Ty się nauczyłeś funkcjonować bez niego to spoko, Twoja sprawa.
Dla większości z nas pewnie to bardzo kontrowersyjny styl życia,
ale go szanuję i fajnie, że się z nami tym podzieliłeś drogi kolego!!!!!!!!!

cieplutko z rodzinkom :wub:
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 9 2025 07:32am
Ja z 3 lata nie miałem żadnego laptopa/komputera i jakoś dałem radę.
Przed tą przerwą, trochę nerdziłem, a teraz jakby dużo mniej. Tzn, wcześniej potrafiłem po 8-10 grać, a teraz po 2-3 godzinach mam dość i muszę robić przerwy.

Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll