d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gratki Dla Pana Bartka - Wyjatkowo Nie Troll Topic
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 8 2025 12:34pm
Polak został pierwszym człowiekiem, który zjechał na nartach ze szczytu Mount Everestu (8849 m n.p.m.), bez wspomagania dodatkowym tlenem.

Member
Posts: 34,037
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 8 2025 12:35pm
Dobry wariat. POLSKA GUROM B)
Member
Posts: 8,653
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 8 2025 12:36pm
Dobry wariat. POLSKA GUROM B)


Tak jest!
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 8 2025 12:38pm
Dobry wariat. POLSKA GUROM B)


B)

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 12:42pm
To Andrzej czy Bartek w końcu? Na filmie jest Andrzej.
Member
Posts: 34,037
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 8 2025 01:08pm


okuratnie B)

To Andrzej czy Bartek w końcu? Na filmie jest Andrzej.


Ważne, że nasz Polak rodak, bo POLSKA GUROM B)
Member
Posts: 11,240
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 8 2025 02:02pm
Pojebany
Member
Posts: 37,046
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 8 2025 02:31pm
A nie mógł zjeżdżać z polskich gór?
Member
Posts: 34,037
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 8 2025 02:34pm
A nie mógł zjeżdżać z polskich gór?


Mógł jakby był w Polsce jakis najwyższy szczyt B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 02:38pm
A nie mógł zjeżdżać z polskich gór?


Chciał pojechać za granicę.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll