☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Iso D2r Help
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82
Replies: 13
Track Topic
I666I
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold
:
0.00
#1
Nov 6 2025 07:14am
nie grałem w diabełka d2r sporo czasu i ponoć są zmiany
gdzie można ogarnąć jakie słowa z laddera można teraz robić na non ladder i co zostało dodane
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#2
Nov 6 2025 07:14am
Chuja a nie zmiany, martwa gra...
I666I
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold
:
0.00
#3
Nov 6 2025 07:15am
Quote (
PrzykraSprawa @ Nov 6 2025 02:14pm
)
Chuja a nie zmiany, martwa gra...
to zdążyłem zauważyć
ze mało kto gra
Valthros
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold
:
190.00
#4
Nov 6 2025 07:21am
Jak jesteś na etapie "Mozaiki" to nie od tamtej pory nie uległo zmianie
I666I
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold
:
0.00
#5
Nov 6 2025 07:23am
Quote (
koks_Andrzej @ Nov 6 2025 02:21pm
)
Jak jesteś na etapie "Mozaiki" to nie od tamtej pory nie uległo zmianie <_<
mozaika dla asy widziałem koxa dmgem ale ponoc grief czy forti można non ladder robić ?
Valthros
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold
:
190.00
#6
Nov 6 2025 07:39am
Quote (
I666I @ Nov 6 2025 02:23pm
)
mozaika dla asy widziałem koxa dmgem ale ponoc grief czy forti można non ladder robić ?
Można jak najbardziej
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#7
Nov 6 2025 07:42am
Quote (
koks_Andrzej @ Nov 6 2025 02:39pm
)
Można jak najbardziej
a czako dropi na nld wgle?
Valthros
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold
:
190.00
#8
Nov 6 2025 07:44am
Quote (
cbx1992 @ Nov 6 2025 02:42pm
)
a czako dropi na nld wgle?
Tylko z Diablo Clona na normie jak sprzedasz 100 sc 3/20/20
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#9
Nov 6 2025 07:54am
Quote (
I666I @ 6 Nov 2025 14:15
)
to zdążyłem zauważyć :evil: ze mało kto gra
Ostatnio grałem xhwilwt ladder SC klasik spotkałem 2 żywe osoby
I666I
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold
:
0.00
#10
Nov 6 2025 08:01am
Quote (
kondes @ Nov 6 2025 02:54pm
)
Ostatnio grałem xhwilwt ladder SC klasik spotkałem 2 żywe osoby B)
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact