d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Okna Nie Idzie Otworzyć
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,810
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 5 2025 03:59pm
same kurwa opony w powietrzu, jebać ludzi
Member
Posts: 20,810
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 5 2025 04:02pm
w ogóle po chuj oni na noc palą?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 04:23pm
w ogóle po chuj oni na noc palą?


Ty pytasz, ja odpowiadam.
Member
Posts: 34,053
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 5 2025 04:29pm
w ogóle po chuj oni na noc palą?


Te kurwa tego nie rozumiem. Jak mnie by grzało w nocy to bym kurwa se nie pospal B)
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 5 2025 04:35pm
Kup wiatrówkę i strzelaj zawsze w opony. Przednia zabawa oraz niecodzienne efekty, gwarantowane.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 04:36pm
Kup wiatrówkę i strzelaj zawsze w opony. Przednia zabawa oraz niecodzienne efekty, gwarantowane.


Brzmi jak super plan.
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 6 2025 03:58am
Brzmi jak super plan.


dokładnie
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 6 2025 04:17am
dokładnie


zgadzam się z przedmówca, który podobnie jak ja zgadza się ze swoim przedmówcą
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 6 2025 04:27am
zgadzam się z przedmówca, który podobnie jak ja zgadza się ze swoim przedmówcą


Najważniejsze to sie zgadzać sie
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 6 2025 04:29am
Najważniejsze to sie zgadzać sie


zgadzam się z panem!!
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll