d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Otwieram 200 Ml Czekolady Z Pomarańczą
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 02:27pm
Wasze zdrówko :wub:
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 5 2025 02:31pm
Czekoladę to bym zjadł
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 02:32pm
Czekoladę to bym zjadł


Lubisz się nawpierdalać Przykry, nie?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 5 2025 02:40pm
ja kawkę jeszcze wypije sobie a co tam . zdrówko ! :hug:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 02:41pm
ja kawkę jeszcze wypije sobie a co tam . zdrówko ! :hug:


Zdrówko :hug:
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 5 2025 03:11pm
Lubisz się nawpierdalać Przykry, nie?


A jak :rofl:
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 5 2025 03:14pm
Smacznego.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 03:17pm
Smacznego.


Mam już dosyć alkoholu , bo wypiłem 2 setki i 200 i ostatni kurs do dino zrobiłem po crunchipsy.
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 5 2025 04:29pm
Mam już dosyć alkoholu , bo wypiłem 2 setki i 200 i ostatni kurs do dino zrobiłem po crunchipsy.


A ja mam niedosyt, choć przyznaję, że wóda by mnie teraz zabiła.
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 5 2025 04:29pm
Smakówka 🫠
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll