Ja to wczoraj w końcu sie doczekałem i miałem swoje 5min rozkoszy na tronie wieczorkiem. Powiem wam, że to była ta jedna na tysiąc, że jak było po wszystkim i przejechałem papierem to czysciutki był, ani śladu po wodowaniu u-bota. Po takiej to nawet rąk nie trzeba myć :)
Piękne to jest uczucie jak pierwszy papier i od razu czysty. Miałem kiedyś przez jakieś pół roku taką serie, że jedna rolka to mi starczała na prawie 2 miesiące