brakuje tu Ciebie !! d2r? strasznie rzeczy grać vs boty :mellow:
grałem 2dni bez jsp bo miałem cały weekend w domu i kompletnie zero pomysłu co robić :<
znalazłem z lepszych rzeczy czako. viperka, okuluska, magefisty i ohma i jakiemuś typowi na publicznej grze wyrzuciłem co miał "free sorc stuff plz", ale sie musiał cieszyć