d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Movember
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 21 2025 05:43am
Czy ktoś zapuszcza listopadowy wons w ramach solidarności z chłopami cierpiącymi na nowotwory jąder?

Ja tak B)
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 21 2025 05:47am
ja nie :mellow:
Member
Posts: 11,270
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 21 2025 05:54am
Ja zawsze zapuszczam przez kilka dni
Member
Posts: 1,759
Joined: Sep 24 2021
Gold: 800.00
Oct 21 2025 06:00am
ja mam cały rok wonsa
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 21 2025 06:02am
Powiem szczerze, że nie wiem jak można mieć dłuższego wąsa. Cały ryj mnie od tego swędzi jak nie ogolę. Chociaż pewnie kwestia przyzwyczajenia, kiedyś też tak miałem z dłuższą brodą, aż się przyzwyczaiłem. Ale ciężko było na początku, nie polecam
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 21 2025 06:35am
a broda o dlugosci 20cm sie liczy?
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 21 2025 07:06am
ja mam cały rok wonsa


Bardzo nice sir B)

a broda o dlugosci 20cm sie liczy?


Chyba niestety nie zaliczoned B)
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 21 2025 07:19am
Bardzo nice sir B)



Chyba niestety nie zaliczoned B)


mam jakiś wonsik ale moja nie lubi długiego bo zawijam sobie jak jakiś szwajcar
więc pod nosem zgolone ale na krawędziach ust mam i jak wpierdalam coś to zawsze mam włos w gębie
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Oct 21 2025 10:05am
Nie, nie mam raka jader
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 12:37pm
Pewnie zanim się ogóle, to taki będzie.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll