d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Stare Gierki
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 16 2025 11:19am
W jakie stare gierki poza diablo graliwy?
Jam gral w Morrowinda :thumbsup:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 11:21am
Baldurs Gate 2. Jedną z lepszych gierek, w jakie grałem. No i heroes też spoko, tylko ja grałem w czwórkę, słyszałem, że trójka jest najlepsza.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 16 2025 11:28am
Baldurs Gate 2. Jedną z lepszych gierek, w jakie grałem. No i heroes też spoko, tylko ja grałem w czwórkę, słyszałem, że trójka jest najlepsza.


Trojka jwst w chuj lepsza a baldursy 2 mam na telefonie nawet wlasnie zainstalowane ale przeszedlem to z 300 razy juz
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 16 2025 11:29am
Gothic na róznych modach
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 16 2025 11:40am
oczywiscie hirołsy trzecie i pokemony czerwone niebieskie i zielone b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 11:40am
oczywiscie hirołsy trzecie i pokemony czerwone niebieskie i zielone b)


Ja grałem w pokemon yellow, ale to na gameboyu.
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 16 2025 11:41am
Ja grałem w pokemon yellow, ale to na gameboyu.


w sumie to to samo co rgb ale chodzil za Toba pikaczom
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 11:50am
w sumie to to samo co rgb ale chodzil za Toba pikaczom


Najbardziej jednak lubiłem wersję gold, też oczywiście na gameboyu.
Member
Posts: 6,806
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 16 2025 12:13pm
Wiadomo że goticzek
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 16 2025 01:04pm
skyrim :mellow:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll