to jakiś rts? daj wiecej info plox
dużo nie trzeba szukać:
Inquisitor: Martyr to gra akcji RPG (action RPG) osadzona w uniwersum Warhammer 40,000. Gracze wcielają się w potężnych agentów Inkwizycji i walczą z siłami Chaosu, demonami i innymi zagrożeniami w pełnym przemocy 41. milenium. Tytuł ten łączy cechy gier typu Diablo z otwartym światem i kampanią dla jednego gracza oraz trybem współpracy, a rozbudowany system umiejętności i wpływ gracza na świat gry stanowią jej główne wyróżniki.