
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Dobry wieczór, Sekcja Polska!
Nazywam się wraps i jestem Wielkim Wilkiem GC!
Kocham was wszystkich w Sekcji Polskiej! Macie świetne poczucie humoru i kocham waszą kulturę! Kocham każdego z was!
Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie do waszej sekcji! Nawet tych, którzy woleliby, żebym odszedł, też kocham!
Dziękuję wszystkim za wyrozumiałość wobec mojego łamanego polskiego! Mam nadzieję, że znajdę wtyczkę, dzięki której nie będę musiał już korzystać z tego tłumacza!
Zaraz idę przygotować śniadanie! Chciałabym, żeby mój chłopak
był tu ze mną i zjadł ze mną śniadanie! Bardzo za nim tęsknię!
To wszystko, co mam do powiedzenia! Chcę tylko wyrazić swoje uznanie dla tej pięknej sekcji d2jsp! Jeśli ktoś kiedykolwiek będzie się z tobą zadzierał, daj mi znać, a Wielki Wilk stanie w twojej obronie!
Z serdecznymi pozdrowieniami, Grand Wolf z GC


