d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bezrobocie
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 01:40am
Wasze opinie? Jak sa pieniadze to jest super ale po pewnym czasie sie nudzi no i bieda jest chujowa :unsure: z drugiej strony zycie ktore polega na byciu wolem roboczym to nie jest zycie niezaleznie od tego kto ci tak proboje wmowic
Moze cos pomiedzy? Tak zeby nie wyjebac zycia na smietnik ale nie byc odpadem spolecznym
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 8 2025 01:43am
wyjedz gdzieś do pięknego kraju i tam na puszcze siedz. wpadnie Ci ładne sianko i będziesz otoczony pięknymi widoczkami :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:44am
Jak ktoś lubi swoją pracę, to jest okej.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 02:41am
wyjedz gdzieś do pięknego kraju i tam na puszcze siedz. wpadnie Ci ładne sianko i będziesz otoczony pięknymi widoczkami :angel:


Wiezienie jest do dupy ale wyjechalbym z benefitow zyc i sie opierdalac, niestety to oznacza uzeranie sie z patologia i urzedami wszelakimi
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 8 2025 03:10am
Odłożyłem kiedyś sporo kasy i sobie na bezrobo siedziałem rok. Piękny okres, bo był hajs, gorzej się zrobiło później bo trzeba było jakoś kombinować. Ogólnie spoko jest w życiu leżeć chujem do góry i pić sobie drinki z palemką, ale jak się to robi za swoje, a nie ciągnąć hajs od państwa albo rodziny

This post was edited by hef on Oct 8 2025 03:11am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 03:11am
Odłożyłem kiedyś sporo kasy i sobie na bezrobo siedziałem rok. Piękny okres, bo był hajs, gorzej się zrobiło później bo trzeba było jakoś kombinować. Ogólnie spoko jest w życiu leżeć chujem do góry i pić sobie drinki z palemką, ale jak się to robi za swoje, a nie ciągnę hajs od państwa albo rodziny


Mądrze powiedziane.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 03:21am
Odłożyłem kiedyś sporo kasy i sobie na bezrobo siedziałem rok. Piękny okres, bo był hajs, gorzej się zrobiło później bo trzeba było jakoś kombinować. Ogólnie spoko jest w życiu leżeć chujem do góry i pić sobie drinki z palemką, ale jak się to robi za swoje, a nie ciągnąć hajs od państwa albo rodziny


Ja 2 lata z oszczednosci ^_^ fajnie ale za latwo sie przyzwyczaic niestety a nie chce byc nieuzytkiem cale zycie tylko robic cos co lubie i se zyc po swojemu
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 07:47am
Prawda też jest taka, że bez roboty same głupie pomysły wpadają do głowy, jak się nic nie robi.
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll