spróbuj bo ja nie czuję smaku, kup sobie w sklepie i wsadź do ryja
do dupy sobie to kurwa wsadze
za słodkie
pomelo to jes to
pomelo to jest kurwa żart w lidlu, ja nie wiem czy oni to sprowadzają od nie wiem od kogo ale to jebane gówno zawsze jest suche wysuszone w środku... Daje nie wiem 13 zł za jeden owoc i on jest chuja wart XD już z 4-5 razy tak kupowalem i zawsze było to samo rok temu i teraz. Tesco jak było to miało zajebiste pomelo a teraz jest kurwa gówno