d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jaka Jest Najlepsza Kuchnia
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 6 2025 03:44am
i dlaczego? osobiscie lubie robic meksykanska, marynaty rozne, curry czasem jakies krewetki czy suszi
ale najbardziej to se lubie powiem ja wam drodzy koledzy e-przyjaciele internetowi kuchnie wegierska, tex-mex i chcialbym wiecej kuchni francuskiej sprobowac
w polsce w ogole nie ma kultury picia wina i trzeba je importowac wiec takie srednie wino jest w stosunku do zarobkow 3x drozsze niz powinno byc
to slabo bo do obiadu wino jest lepsze od piwa
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Oct 6 2025 04:49am
Kuchnia dubajska :drool:
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 6 2025 05:15am
Chuj wie nie mam ulubionej wszystkiego jem po truchu byle żarcie było na ostro reszta wyjebane 😋
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 6 2025 06:15am
Chuj wie nie mam ulubionej wszystkiego jem po truchu byle żarcie było na ostro reszta wyjebane 😋


<_<
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 6 2025 06:31am
kuraw germanska kielbase wurst curry wurst WURST ALTAAAAAAAAAAAAAAA

tajskie

HEHEHE czy do niemca mozna doliczyc kebaby no i tak tam wiecej turkow niz ludzi :)
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 6 2025 06:57am
no azjatycka
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 6 2025 07:21am
no azjatycka


金子賣 我
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 6 2025 07:43am
Mój Facet gotuje najlepiej. po amerykańsku B)
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 6 2025 08:22am
Z europejskiej kuchni to najlepiej mi wjeżdża włoska. Z całego świata to azjatyckie jedzenie mniam mniam :drool:
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 6 2025 08:44am
kuraw germanska kielbase wurst curry wurst WURST ALTAAAAAAAAAAAAAAA

tajskie

HEHEHE czy do niemca mozna doliczyc kebaby no i tak tam wiecej turkow niz ludzi :)


nigdy nie probowalem tego currywurst podobno to zwykla kielbaska z sosem curry... trudno mi cos gadac skoro nie probowalem ale nie brzmi to jakos specjalnie :unsure:
podobnie jak F&S myslalem ze to jakis specjal a to zwykly zapychacz na glebokim oleju
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll