d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czekam Na Pepsi
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 2 2025 04:13am
3.01 litra
Member
Posts: 37,061
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 2 2025 04:32am
Co to w ogóle za opłata jest. Pojebało już chyba do reszty. Może jeszcze trzeba osobno te butelki trzymać i oddawać do sklepu
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 2 2025 04:45am
Co to w ogóle za opłata jest. Pojebało już chyba do reszty. Może jeszcze trzeba osobno te butelki trzymać i oddawać do sklepu


No jak chcesz "odzyskac" kasę to tak będzie trzeba robić...
Member
Posts: 37,061
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 2 2025 04:52am
No jak chcesz "odzyskac" kasę to tak będzie trzeba robić...


To mam nadzieję, że cola będzie ponad 3l
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 2 2025 06:59am
może wytłumaczcie o co chodzi a nie tak gadacie a ja nwm o co biega drodzy koledzy bo jak was inaczej można nazwać
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 2 2025 07:36am
Nie pije pepsi ani koli więc niech robią nawet po 5l 🤷‍♀️
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 2 2025 07:38am
Nie pije pepsi ani koli więc niech robią nawet po 5l 🤷‍♀️


ja niestety jestem uzależniony od tego gówna
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 2 2025 07:54am
ja niestety jestem uzależniony od tego gówna


ja tak mam z redbullami i monsterami. przynajmniej 1 dziennie musi być ;)
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Oct 2 2025 08:08am
3.01 litra

Tak tylko piszę bo jak przeglądałem listę tematów na szybko, to mi się przeczytało zamiast "Czekam na Pepsi" to "Czekam na PESEL" =]. Taka sytuacja.

Z drugiej strony w Niemcach to już chyba z 20 lat funkcjonuje, jak nie dłużej. Podjeżdżają zwykłe bryki ale też i nowe merole pod reala i z worami dawaj do automatu. Raz jedno małżeństwo przed nami oddawało chyba z 10 minut i wyciągnęli 50 euro. =] Tylko u nich to jest wydaje mi się jakoś tak bardziej przemyślane, bo przy każdym większym sklepie jest tzw. drinkhala gdzie są sprzedawane tylko i wyłącznie napoje. Każdy bierze po skrzynce wody, piwa, coli itd. Przyjeżdża tak raz w tygodniu no i jakoś to funkcjonuje.

This post was edited by rudy on Oct 2 2025 08:17am
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 2 2025 10:21am
kiedys to bylo 2.25l nabój kurwa pepsi a teraz
teraz jakies gowno 1.5l


nie myslales o soda stream?
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll