d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Chyba Jestem Rasistom
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,269
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 30 2025 01:40pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Nienawidzę czarnuchów. Myślicie że to rasizm?
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 30 2025 01:48pm
Potwierdzam B)

Ostatnio czytałem, se agecni FBI co klękali jak zabili w usia tego kolorowego zostali wywaleni z roboty i bardzo kurde dobrze B)
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 30 2025 01:54pm
To raczej normalne, nie masz sie czego obawiac 🤷‍♀️
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 30 2025 02:11pm
nie mam nic do ich koloru skóry,jak nie są bucami to moge im powiedzieć,że jak są u mnie na imprezie,to do mnie ludzie nyga mówią,a nie do niego i żeby mi tu joincika kręcił szybciutko
Member
Posts: 11,269
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 30 2025 02:12pm
nie mam nic do ich koloru skóry,jak nie są bucami to moge im powiedzieć,że jak są u mnie na imprezie,to do mnie ludzie nyga mówią,a nie do niego i żeby mi tu joincika kręcił szybciutko


Kondes oddaj colozowi komto
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 30 2025 02:22pm
Tak, lub, nie, oby.
Go Back To Polska Topic List
Closed New Topic New Poll