d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > 40k Inquisitor
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 30 2025 07:16am
Gra tu ktos? To takie diablo tylko ze w swiecie 40k
Ja gram w Prophercy i jest spoko :angel: chetnie bym se pogral z kims prawdziwym jednak
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 30 2025 02:35pm
Mi to się nawet w brawl stars nie chcę grać :wacko:
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 1 2025 03:44am
ja gram w wojenne młoty 40 tysięcy B)
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 1 2025 03:49am
Na bnp gram ino 🤷‍♀️
Member
Posts: 660
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Oct 1 2025 04:35am
Jak inquisitor to tylko penance brand.
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 1 2025 05:47am
tylko diabolo 2
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 09:00am
Z tego wynika, że nikt nie gra.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 10:10am
Z tego wynika, że nikt nie gra.


Chuje bedziecie chcieli pograc jeszcze kiedys to wtedy ja sie na was wypne!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 10:11am
Chuje bedziecie chcieli pograc jeszcze kiedys to wtedy ja sie na was wypne!


Rób sygnaturkę, polecam typów: coralcaves, necromancer.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 10:49am
Rób sygnaturkę, polecam typów: coralcaves, necromancer.


Mam w zakladkach, dzis w nocy moze cos przysiade i pomysle ale mam tez swoja prace z deka :angel:
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll