Ja za to jestem rekordzistą, jeśli chodzi o suspy, nie znam drugiego człowieka z naszej sekcji, który by wyłapał takowego na 3 lata. Ale bym miał najebane postów, gdyby nie ten susp.
No to strasznie dziwne. Ja na fajczaku dostałem shadow bana i pozdro- pomimo posiadania dostępu do maila, konta nie szło odzyskać, a tobie pomimo recydywy wydłużali tylko suspy
This post was edited by Pozdrawiam on Sep 24 2025 03:12pm