d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Płacz Anyfanów Manchesteru United: Temat Oficjalny
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Sep 23 2025 11:57am
prosze tutaj plakac a nie zasmiecac naj tematu :) zapraszam do placzu
Member
Posts: 20,819
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 23 2025 12:00pm
otrzyj łzy :D
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 23 2025 12:11pm
doskonały pomysł drogi kolego ! B) lepiej by tu wylewali swoje łzy niż zaśmiecali Nam temat :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 12:27pm
Otrzyjcie łzy 😂
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Sep 23 2025 12:33pm
manu sranu
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 23 2025 12:39pm
A kto niby jest antyfanem? Myślałem ze wszyscy kibicuja czerwonym diablom 🤷‍♀️
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 23 2025 12:42pm
A kto niby jest antyfanem? Myślałem ze wszyscy kibicuja czerwonym diablom 🤷‍♀️


No na sekcji sami kibice :+)
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 23 2025 12:55pm
kocham wielkie manu no ale niech maja swój zakątek nie płaczą. PŁACZCIE PŁACZCIE TYLKO NIE Z TEJ DZIURY CO NIE TRZEBA :) Niech wam sie leje woda po spodniach na to troche tego zagęstnika mąki i kisiel w majtkach to płacz antyfana manu
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 23 2025 01:08pm
zobacz jak już ryczą z żalu drogi kolego B)
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Sep 23 2025 01:10pm
zobacz jak już ryczą z żalu drogi kolego B)


to sie wlasnie nazywa esencja latwosci, drogi kolego :)
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll