z 2/3 tyg temu mi się przejadły ale nie wiedziałem tego tydzień temu jak kupiłem paczkę belgijskich bo miałem sobie zrobić jak moja pójdzie na dniówke, więc teraz czekają w zamrażarce
za to w dino mają teraz ser edamer czy cos takiego w panierce do usmażenia,z dżemem dobre choć pewnie lepsze z żurawiną jak camemberty