Tak się składa, że od dwóch lat utrzymuję się z wrzucania ajfonow do kibla. Nie jest tego wiele, bo średnio 3-3.5k miesięcznie, ale da się wyżyć.Zapytacie jak to robię?Odpowiem, że to tajemnica.Dlatego nie pytajcie.
This post was edited by arthurro on Sep 15 2025 12:55pm