Welcome back. :hail:
Reset jakoś ostatnio byl ale z tego co widzę to już wszystko grosze kosztuje boty i dupowanie rozjebały te grę 😅
da sie znów dupować ? xD
chcesz to możemy pograć w pd2 razem. mój drogi kolega ^czu też grał ale w głowie mu się coś popierdoliło za przeproszeniem :mellow:
ooooo jak miło, ja to tak z doskoku sobie pykam