No właśnie też mnie wyjebał z fl.
Już myślałem, że to ja coś odjebałem i poszedł wkurw na rurzowiaka, a tu ciach - grupowa eksterminacja.
A poza tym wylogowało mnie z d2jsp i z wrażenia zaczęła mi się pocić pacha, lecz na szczęście udało mi się zalogować, bez jakichś pojebanych akcji...