d3 najgorsze z calej serii
No nie jest to legendarne Diablo II, lecz ja lubię sobie od czasu do czasu, powrócić i coś tam pograć. Sam start sezonu jest bardzo przyjemny, wdg mnie.
Bez przesady. D3 miało swoje momenty. W odróżnieniu od czwórki, która od początku do teraz jest totalnym gównem.
This.
W diablo 4 zagrałem raz, przeszedłem, poznałem fabułę i więcej nn.