d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gra Ktoś W Metina
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 696
Joined: Dec 21 2021
Gold: 41.77
Sep 11 2025 01:49pm
Bo się kolega pyta
Member
Posts: 42,121
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 02:00pm
Nope
Member
Posts: 13,344
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 11 2025 10:13pm
tak nie
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 11 2025 11:49pm
tak nie


Lub (oby)
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 12:25am
Ja gram tylko w diabła drugiego paniczna odrodzonego Krzychu B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 10:31am
Nigdy w to nie grałem.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:40pm
też mnie metin ominął za dzieciaka. bardziej grałem w diablo 2 i tibię B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 02:44pm
też mnie metin ominął za dzieciaka. bardziej grałem w diablo 2 i tibię B)


Ja jak tibie ściągnąłem i odpaliłem, to zaraz po krótkiej mojej przygodzie w to, wylądowała w koszu :+)
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:02pm
Ja jak tibie ściągnąłem i odpaliłem, to zaraz po krótkiej mojej przygodzie w to, wylądowała w koszu :+)


jak byłem w gimnazjum to szacunek wzbudzała postać na setnym levelu . kumpel często nie przychodził do szkoły bo grał a teraz już ktoś wbił 2900 level
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:03pm
jak byłem w gimnazjum to szacunek wzbudzała postać na setnym levelu . kumpel często nie przychodził do szkoły bo grał a teraz już ktoś wbił 2900 level


Tam nie ma czegoś takiego, jak maksymalny lvl?
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll