Co Ty taki hojny ostatnio 👀
Kolego swego czasu miałem do wyboru:
Albo kupić na ladderze enigmę za 15k fg, i ona straciłaby wartość wraz z resetem laddera/upowszechnieniem się botów, albo zachować to fg i do końca życia móc sobie płacić za redboldy xd
Wybrałem to drugie xd