d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > W Piwnicy Mnie Pochowajcie
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 9 2025 08:25pm
W piwnicy mi kopcie grób! I głowę mi obracajcie - tam gdzie jest od beczki, szpunt, szpunt, szpunt!

https://www.youtube.com/watch?v=1Zs5sB0jyNY&list=RD1Zs5sB0jyNY&start_radio=1

Moje kochane skurwysyny, skropcie mi ryj spirytusem! Niech umrę jak pijak, pijaczyna, niech umrę jak pijak i śpiewajcie nad mym grobem - umarł pijak, ale Pan! I jebał ich pies, i niech beczka wina będzie dla wszystkich skurwoli, tararara rara rara ra ra raa rara ra raa ra! Możesz kufel sobie wlać!
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 9 2025 08:28pm
zabij jcie mjien
Member
Posts: 6,810
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Sep 9 2025 08:41pm
Znowu japa dupa ale faza nikt tu ćpać rurzowiakowi nie kazał
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 10:52pm
:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 10:18am
O dziwo był spokój.
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll