d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Smartfon
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 5 2025 03:16pm
Pilnie potrzebuje kupic 06.09.2025 jakis smartfon, zalezy mi na duzej baterii, fajnym aparacie i w sumie to wszystko, wpadl mi w oko Realme gt 7t bo ma 7000mah baterii ale nie jest dostepny w zadnym sklepie w lodzi, moze polecicie cos innego, wiecie o jakiejs promocji?
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 5 2025 03:21pm
O jakich mówimy pieniądzach
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 5 2025 03:22pm
O jakich mówimy pieniądzach


potrzebuje zabawke do roboty, mysle ze do 3k bedzie w sam raz
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 5 2025 03:23pm
Duża bateria to duża waga telefonu.
Serio lepiej mieć szybką ładowarkę, gdzie sobie konkretnie podladujesz w pół godziny niż nosić ciężką baterie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 5 2025 03:23pm
Misiek pomoże.
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 5 2025 03:27pm
Duża bateria to duża waga telefonu.
Serio lepiej mieć szybką ładowarkę, gdzie sobie konkretnie podladujesz w pół godziny niż nosić ciężką baterie


jakies propozycje telefonu ktory udzwignie turbo ladowanie? ;)
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 5 2025 03:35pm
potrzebuje zabawke do roboty, mysle ze do 3k bedzie w sam raz


Za 3.3k masz nowy s25 plus zobacz sobie go ma wszystko 😅 a jak nie to poczekaj na ajfoniarzy bo na nich sie nie znam 🤷‍♀️

This post was edited by Mis_nom on Sep 5 2025 03:35pm
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 5 2025 03:41pm
Za 3.4k masz nowy s25 plus zobacz sobie go ma wszystko 😅 a jak nie to poczekaj na ajfoniarzy bo na nich sie nie znam 🤷‍♀️


wlasnie mialem pisac ze zwiekszam pule do 3700 bo vat odpisze :P cale zycie korzystam z samsungow i zastanawiam sie czy nie da sie miec tego samego w lepszych pieniadzach pod innym brandem.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 5 2025 03:43pm
wlasnie mialem pisac ze zwiekszam pule do 3700 bo vat odpisze :P cale zycie korzystam z samsungow i zastanawiam sie czy nie da sie miec tego samego w lepszych pieniadzach pod innym brandem.


Ja tez dlatego polecam serie S w chuj 😋

Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 6 2025 04:41am
jakies propozycje telefonu ktory udzwignie turbo ladowanie? ;)


Ekspertem od telefonów niestety nie jestem.
Na Twoim miejscu bym poczytał jakie są polecane telefony i wybrał coś z tego, uwzględniając szybkość ładowania.
Chińskie telefony to dobre staty na papierze, ale z dopracowaniem softu może być gorzej. Tak samo funkcje AI mogą być słabe.
Jak masz taki duży budżet to może iPhone 16e 256GB??
Ja wolę tanie telefony ale jak chcesz wydać dużo to rozpatrzyłbym poważnie tego iPhone.
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll