☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Po Czym Poznać Spamik I że Sekcja Umiera
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 175
Replies: 19
Track Topic
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#1
Sep 4 2025 11:17am
nawalone red boltów od cholery aż oczy bolą
aż oczy bolą droga kochana koleżanko!! takie czasy nastały!! red bolta sie młodziezy zachciało ahahah a jak ja młoda jeszcze młoda kiedyś jak byłam, oooo to inne czasy byli a teraz? to już nie to co kiedyś
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2
Sep 4 2025 11:29am
Cofnij się w czasie.
funy
Member
Posts: 35,057
Joined: Jan 13 2011
Gold
:
2,573.57
#3
Sep 4 2025 11:51am
Red bolty złe, a oczojebna sygnaturka juz ok
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#4
Sep 4 2025 12:12pm
niby gdzie te red boldy? znów ćpałeś?
Unknown-X
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#5
Sep 4 2025 12:19pm
Quote (
fafnirek @ Sep 4 2025 07:29pm
)
Cofnij się w czasie.
fafnir skad taki przyrost forum monet, zdradz sekret
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#6
Sep 4 2025 12:21pm
Quote (
Unknown-X @ Sep 4 2025 08:19pm
)
fafnir skad taki przyrost forum monet, zdradz sekret :love:
Ja mam tylko 100 fg, resztę trzymam dla kogoś 😅
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#7
Sep 4 2025 12:26pm
Quote (
fafnirek @ 4 Sep 2025 20:21
)
Ja mam tylko 100 fg, resztę trzymam dla kogoś 😅
tylko jak się umawialiśmy,nie mów nikomu,że to moje
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#8
Sep 4 2025 12:27pm
Quote (
colos @ Sep 4 2025 08:26pm
)
tylko jak się umawialiśmy,nie mów nikomu,że to moje :ph34r:
Ok
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#9
Sep 4 2025 03:00pm
Quote (
fafnirek @ Sep 4 2025 08:21pm
)
Ja mam tylko 100 fg, resztę trzymam dla kogoś 😅
Potrzebuje na miniaturkw "pozycz" 600
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#10
Sep 4 2025 03:17pm
Quote (
enemy_matka_ojciec @ Sep 4 2025 11:00pm
)
Potrzebuje na miniaturkw "pozycz" 600
To nie moje fg. Trzymam dla kogoś, w innym wypadku bym Ci dał, no problemo. Za 600 nie zrobisz?
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact