d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Przypex
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 3 2025 06:15pm
szambo na działce pełne wody i musialem wybierać, i teraz nwm co dalej, bede brał przysznic to sie bedzie zbierało a odpływa wolno (wolniej niż wody ile jej wlewam gdy sie myje)

pozdro
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 08:29pm
To myj sie w misce i problem solved albo zadzwoń niech wypompuja lol
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 3 2025 11:13pm
Wez kurwa idź nad rzekę....
Member
Posts: 13,357
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 4 2025 12:37am
taka susza a ty sie boisz o rozlane szambo?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 06:31am
Nie pomogę.
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll