d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Namiot Dachowy
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 3 2025 01:34pm
Ktoś ma zajawkę i używa?
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 01:38pm
Widziałem na tvn turbo ten wynalazek ale sam bym tego nie kupił już bym wolał przyczepę kempingowa albo kampera wypożyczyć

This post was edited by Mis_nom on Sep 3 2025 01:40pm
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 3 2025 01:43pm
Widziałem na tvn turbo ten wynalazek ale sam bym tego nie kupił już bym wolał przyczepę kempingowa albo kampera wypożyczyć


Byłbyś się że się spierdoli we śnie czy jak?
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 01:48pm
Byłbyś się że się spierdoli we śnie czy jak?


Bardziej zejścia jakbym sie najebal 😂



😳

This post was edited by Mis_nom on Sep 3 2025 01:50pm
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 01:54pm
Juz nie wspomnę ze przy tych burzach i pizgawach które sa w tych czasach to byś z nim odleciał i te minimum 4-5k wyjebal do smietnika

This post was edited by Mis_nom on Sep 3 2025 01:57pm
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 3 2025 02:11pm
Mato boża, ale po co i dlaczego b)
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Sep 3 2025 02:12pm
Są też inne typy, takie co się rozkładają jak wachlarz i wtedy nie musisz otwierać ich jak książki. A bezpieczniej jest montować na platformie dachowej a nie belkach poprzecznych. Myślę nad tym odkąd kupiłem Suzi.
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 3 2025 02:15pm
Są też inne typy, takie co się rozkładają jak wachlarz i wtedy nie musisz otwierać ich jak książki. A bezpieczniej jest montować na platformie dachowej a nie belkach poprzecznych. Myślę nad tym odkąd kupiłem Suzi.


to już lepsza opcja sa takie bagażnikowe B)
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 3 2025 11:32pm
Juz nie wspomnę ze przy tych burzach i pizgawach które sa w tych czasach to byś z nim odleciał i te minimum 4-5k wyjebal do smietnika


Moze w lesie to dziala ale to glupie w chuj w naszych warunkach - bietzesz zwykly i tyle
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Sep 3 2025 11:38pm
Rozwazalem. Z zalet to jest wygodniejszy i szybciej sie rozklada niz normalny. Z wad, to halasuje, podnosi spalanie i zajmuje od cholery miejsca jak zdejmiesz (a zdejmiesz bo podnosi spalanie, niszczy sie i moga Ci go zajebac)
No i w pastuchu b8 nie mam relingow wiec by drogo wyszlo xD
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll