Ja tam wybieram z galerii premade, to było najlepsze, co gościu miał w ofercie, raz poprosiłem o wykonanie siga z własnym zamysłem, to wyszła kupa straszna, że nawet go sobie nie zachowałem na potem.
Ja mialem kiedys zajebisty sig ava i profil robił mi RoicCrx ale przepadł razem z kontem 😅 teraz to byle co ustawiam wyjebane mam 😋