d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mam Nowy Cytat W Sigu (dość Poważny)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 28 2025 05:56pm
wpisujcie co chcecie (oprócz +1)
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 28 2025 06:38pm
pamietam gralem w cyberpunka byl tam tak advanced gooning, wszczepiasz sobie wygerenowany material na zamowienie :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 29 2025 08:40am
A ja jednak skorzystam z opcji +1.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 29 2025 08:52am
A ja jednak skorzystam z opcji +1.


no ok
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 29 2025 08:52am
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 29 2025 09:37am
A ja jednak skorzystam z opcji +1.


ide rozpalic ognisko
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 08:04am
Wyśmienity szkoda tylko ze nie widzę sigow i awatarów 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 11:21am
Wyśmienity szkoda tylko ze nie widzę sigow i awatarów 😋


Czemu? Nie masz 50% przecież.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 11:39am
Czemu? Nie masz 50% przecież.


Nie wiem tak se wyłączyłem jakiś czas temu i tylko orby i gwiazdki widze 😅



This post was edited by Mis_nom on Aug 30 2025 11:40am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 11:43am
Nie wiem tak se wyłączyłem jakiś czas temu i tylko orby i gwiazdki widze 😅

https://i.imgur.com/3wm27CA.jpeg


Aha :+)
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll