Oglądałem film, brakło niewiele a pilot by uniknął zderzenia. Jakichś 15 metrów wysokości brakło.
Z tego co czytałem to wysoka temperatura sie przyczyniła, w takich warunkach inaczej się samolot zachowuje w powietrzu, niż podczas "normalnych", tj niższych temperatur.
Imo to ego go zabiło- pewnie chciał go na siłę wyciągnąć, bo katapultowania się i oozbicie F-16 ciągnęło by się za nim to końca życia.
This post was edited by Pozdrawiam on Aug 28 2025 06:03pm