d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Polski F16
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 28 2025 12:21pm
Się rozbił a tu cicho :o
Member
Posts: 661
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Aug 28 2025 12:30pm
Dla pewności zbombardowałbym Królewiec. :D
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 28 2025 02:01pm
No lipa lipa szkoda chlopa
Ten na ukrainie skosil polowe trybun
Member
Posts: 26
Joined: Jul 25 2019
Gold: 80.00
Aug 28 2025 02:32pm
Show sie jeszcze nie zaczął chyba a już jest najdroższym wydarzeniem Radomskim xD

taki f16 kosztuje z 260 milionów złotych xD popierdolone
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 28 2025 03:40pm
Oglądałem film, brakło niewiele a pilot by uniknął zderzenia. Jakichś 15 metrów wysokości brakło.
Z tego co czytałem to wysoka temperatura sie przyczyniła, w takich warunkach inaczej się samolot zachowuje w powietrzu, niż podczas "normalnych", tj niższych temperatur.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 28 2025 05:31pm
To już nie pierwszy raz tam wypadek śmiertelny. :cry:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 28 2025 06:03pm
Oglądałem film, brakło niewiele a pilot by uniknął zderzenia. Jakichś 15 metrów wysokości brakło.
Z tego co czytałem to wysoka temperatura sie przyczyniła, w takich warunkach inaczej się samolot zachowuje w powietrzu, niż podczas "normalnych", tj niższych temperatur.


Imo to ego go zabiło- pewnie chciał go na siłę wyciągnąć, bo katapultowania się i oozbicie F-16 ciągnęło by się za nim to końca życia.

This post was edited by Pozdrawiam on Aug 28 2025 06:03pm
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 29 2025 12:17am
Imo to ego go zabiło- pewnie chciał go na siłę wyciągnąć, bo katapultowania się i oozbicie F-16 ciągnęło by się za nim to końca życia.


Również tak uważam B)
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 29 2025 04:01am
To już nie pierwszy raz tam wypadek śmiertelny. :cry:


Ciągle z tym samym pilotem?
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 29 2025 04:24am
Widziałem to na żywo, pierwsza beczkę wyciągnął dosłownie znad ziemi, z drugiej niestety już nie.

Ciągle z tym samym pilotem?


Tak
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll