d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Napisz Cos Milego O Uzytkowniku Nad Toba
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Aug 27 2025 10:34am
Dawno tego tematu nie bylo b)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 27 2025 10:47am
A pokażesz jak wyglądasz czy sie wstydzisz szyderstwa?
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 27 2025 11:25am
Miś fajny miś, a nad misiem obrzydliwy konfident.
Member
Posts: 35,060
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 27 2025 01:23pm
Nad ruzowym dzieckiem Miś fajny miś, a nad misiem obrzydliwy konfident.
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 28 2025 03:26am
Nad ruzowym dzieckiem Miś fajny miś, a nad misiem obrzydliwy konfident.


Chyba zabawny nie rozumiałeś zasad gry B)

Okazjonalnie zabawny użytkownik B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 29 2025 08:53am
Zbyt często jest ten temat, zgłaszam to do prokuratury.
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 29 2025 08:58am
Zbyt często jest ten temat, zgłaszam to do prokuratury.


no który to już raz, i liczy na to że się powie coś dobrego o nim
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Aug 29 2025 09:07am
no który to już raz, i liczy na to że się powie coś dobrego o nim


W przeciwieństwie do patologii nie musi tworzyć multi by uzewnętrznić swoje frustracje.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 29 2025 09:09am
W przeciwieństwie do patologii nie musi tworzyć multi by uzewnętrznić swoje frustracje.


Jak on siedzi na multi przecież.
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll