d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jaka Gr Ana Telefon
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 25 2025 01:42pm
Laptop zdechl ostatnio, w sumie to nie biore sie za naprawe bo musze sie skupic na innych rzeczach ALE bym se popykal w cos na szynko na telefoniku. Narazie gram w Baldurs Gate 2, kiedys mlocilem w Hades Gate dopoki sie nie zjebalo i nie pozmieniali calej gry (mialem spoko gildie). Byla tez gierka WH40K Space Wolf, poza tym mase przygodowek ogralem
Znacie jakies fjane gierki do zbaicia czasu?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 25 2025 01:43pm
Wild rift, albo brawl stars.
Member
Posts: 37,060
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 25 2025 11:32pm
Podobno ta blizzardowa gierka nie jest zła
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 25 2025 11:34pm
Podobno ta blizzardowa gierka nie jest zła


Która?
Member
Posts: 78,755
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 26 2025 01:50am
może "raid shadow legends" ?
Member
Posts: 37,060
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 26 2025 02:15am
Która?


Coś jak tower defense, ale na odwrót. Nie pamietam nazwy
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 02:16am
Coś jak tower defense, ale na odwrót. Nie pamietam nazwy


Myślałem na początku, że chodzi Ci o immortal diablo, bo to też jest na telefon, ale nie na każdy pójdzie.
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 26 2025 03:17am
(..) brawl stars.


this
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 26 2025 03:22am
Myslalem o gierkach jak Syberia, Icewind Dale czy inne klasyki :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 26 2025 03:40am
Myslalem o gierkach jak Syberia, Icewind Dale czy inne klasyki :unsure:


Słyszałem, że icewind dale to dobra gierka, nie słyszałem jednak, że jest również na telefon. Nigdy w to nie grałem jednak.
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll