d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gorąca Herbatka Z Cytrynką
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 24 2025 11:06am
Owszem.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 11:11am
Więcej w tym roku wypiłem kawy/energoli/alkoholu niż herbaty.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 24 2025 11:21am
Jeszcze z miesiac i sie zacznie chujnia na dworze to wtedy taka herbatka na wieczor jest idealna jeszcze troche pomaranczy albo mandarynki wcisnac zamiast cytryny👌😋
Member
Posts: 13,379
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 24 2025 11:48am
sezon herbaciany sie zaczal a nie mialem nic w szwecji, za 2 tyg na pewno wezme wszystkie potrzebne skladniki!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 12:07pm
Prędzej sobie kawę zrobię :+) herbatki dałem przed chwilą kilka łyków, sąsiad sobie zrobił, a ja mu zajebałem kubek.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 24 2025 12:25pm
Prędzej sobie kawę zrobię :+) herbatki dałem przed chwilą kilka łyków, sąsiad sobie zrobił, a ja mu zajebałem kubek.


:D
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 24 2025 12:54pm
kurde jeszcz emiodku i by było lux B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 01:01pm
kurde jeszcz emiodku i by było lux B)


Lux torpeda B)
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 24 2025 01:03pm
nie wspieram herbacianej mafii
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 01:12pm
W sumie za wyjątkiem tych kilku łyków dzisiaj, to ja nie wiem, czy w tym roku piłem herbatę w ogóle.
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll