Nie pierdol że masz kibel, nie uwierze
Mam ale nie mam bidetu bo nie jestem pedalem
Czasem jk biore prysznic i chce mi sie srac to najzwyczjaniej ide na calego i wale pod siebie i myje glowe. Dlaczego pytanie? Bo i tka sie umyje wiec nie ma roznicy jestem terchnicznie czyszciejszy niz przed sraniem. Pozniej jest tk albo na szufelke i do kibla albo pieta do dopływu