Wypiłem tylko pół małego piwa dzisiaj i miałem dosyć -_- setkę to wlewasz w siebie i po robocie, a piwo trzeba sączyć i mi to nie odpowiada, jeszcze jakieś chujowe wziąłem.
Zabijam krwinki i kurwy jebać przepraszam cię Cię wypraszam i przepraszam, bardzo i skurwysyn jestem.
Kiedy Ty się tak porobiłeś, jeszcze parę minut temu byłeś trzeźwy :blink:
JaK mnie jebie alkohol od jakiś czasów i jak chcesz, to zapraszam do mnie kurwa, mój kolego, ja Ciebie nie wyrucham i nie sprzedam i nie jestem skurwqysyn, prędzej bym ruchał własną rękę nad ryjem psychopaty z komdendy a niż Tobie zrobił krzywdę, nigdy bym Cię nie skrzwdził. Taki skurwysynm jestem