d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wpadłem Na Genialny Pomysł Rozwiązujący Problem...
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 20 2025 11:18am
... problem, który od jakiegoś czasu ma Polska sekcja oraz przesiadujący tu mężczyźni heteroseksualni.
Member
Posts: 20,827
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 20 2025 11:18am
co>?
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 20 2025 11:18am
Member
Posts: 34,148
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 20 2025 11:19am
Where pomysł?
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 20 2025 11:49am
słucham z niecierpliwością :wub:
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 20 2025 11:57am
W Japonii mają ujemny przyrost naturalny, może polska sekcja by pomogła
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 20 2025 12:16pm
słucham z niecierpliwością :wub:


Nie mogę tego publicznie napisać, bo przyjdzie i z premedytacją wykorzysta mój genialny pomysł, zakładając topic i kalecząc zapewne przy tym całą idee.
Do realizacji tego pomysłu potrzebuję 5-10 forumowych monet oraz kogoś, kto potrafi bezbłędnie przetłumaczyć 3-4 linijki tekstu z naszego rodzimego języka, na język barbarzyńców jakim jest język angielski (lub po prostu skorzystam z translatora mając przy tym nadzieję, że nic po drodze nie spierdoli).

Taka sytuacja. :unsure:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 20 2025 12:18pm
W Japonii mają ujemny przyrost naturalny, może polska sekcja by pomogła


Myślę, że polska sekcja by ten problem pogłębiła
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 20 2025 12:41pm
Nie mogę tego publicznie napisać, bo przyjdzie ^fiksikpruksik i z premedytacją wykorzysta mój genialny pomysł, zakładając topic i kalecząc zapewne przy tym całą idee.
Do realizacji tego pomysłu potrzebuję 5-10 forumowych monet oraz kogoś, kto potrafi bezbłędnie przetłumaczyć 3-4 linijki tekstu z naszego rodzimego języka, na język barbarzyńców jakim jest język angielski (lub po prostu skorzystam z translatora mając przy tym nadzieję, że nic po drodze nie spierdoli).

Taka sytuacja. :unsure:


do dzieła ! mam nadzieje że nie będziesz Nas szkalował :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 20 2025 12:45pm
Czekamy na pomysł :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll