Ej ale jak to się stało, że taki Hitler rozjebał Żydów bez problemów, a potem Ci żydzi co ocaleli to rozjeżdżają wszystkich muzułmanów na bliskim wschodzie: strącają 99% muzulmanskich rakiet, okupują Palestynę, bombardują Iran itp?
W którym momencie żydzi stali się dobrymi wojownikami?
A może zawsze byli tylko Hitler złapał ich znienacka i nie zdążyli się skrzyknąć do obrony?
Czy naprawdę nie wiesz? To chyba musi prowokacja