d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ale Gorąco :o
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 05:54am
Takie lato to mi się podoba.
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 06:11am
Na szczęście to ostatni tak gorący dzien w tym roku 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 06:12am
Na szczęście to ostatni tak gorący dzien w tym roku 😋


Mi tam się podoba.
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 15 2025 06:13am
mało takich dni było
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 06:15am
mało takich dni było


To fakt, dlatego cieszy mnie taki dzień, bo potem jak mówi Miś, może już takich dni nie być.
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Aug 15 2025 06:20am
Takie lato to mi się podoba.


Dokładnie tak
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 15 2025 07:04am
35 w cieniu, ciekawie, byłem na piechotę na siłownię nie jest złe
Member
Posts: 20,827
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 15 2025 07:42am
Chujowo 26c w pokoju a chciałem pograć to już w ogóle się ugotuje
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 15 2025 09:31am
Jest ciepło, ale noce nadal takie sobie bywają. W tamtym tygodniu wstaję rano do roboty, a tam 13 stopni kurrrr
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 09:46am
Jest ciepło, ale noce nadal takie sobie bywają. W tamtym tygodniu wstaję rano do roboty, a tam 13 stopni kurrrr


Na dniach ma być w nocy 10-11° 🤷‍♀️
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll