d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dziś Kończę 40 Lat
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 15 2025 01:35am
eh, szybko zleciało -_-
Member
Posts: 13,399
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 15 2025 01:39am
Gratulacje, zaraz kupisz motocykl i bedziesz mial kochankę, zajebista sprawa!
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 15 2025 01:43am
Dziad
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 01:44am
To jeszcze drugie tyle przed Tobą (oby).
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 15 2025 01:53am
Najlepszego.
Tylko nie wiadomo czy się cieszyć, czy rozpaczać =]
Ja mam 4 z przodu od kilku miesięcy, da się jakoś z tym żyć =]


This post was edited by rudy on Aug 15 2025 01:56am
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 15 2025 01:55am
Opierdol z tej okazji słoik nutelli. HB.

This post was edited by arthurro on Aug 15 2025 01:55am
Member
Posts: 345
Joined: Sep 15 2024
Gold: 401.00
Aug 15 2025 01:56am
najlepszego :D
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 15 2025 02:02am
widziałem fotkę na fb, wyglądasz tam na starego dziada

a tak na poważnie, najlepszego
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 15 2025 02:34am
HB!
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 15 2025 02:37am
Ja 35 w niedzielę :cry: - wszystkiego najlepszego! 😋
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll