Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
czy to nie ciekawe, w irl jak jestes szalencem, to za popelnione czyny przysluguje ci zwykle lzejsza kara niz klasycznemu zbrodniarzowi.
czesto nawet osoba nie moze zostac uznana za winna, jesli nie przedstawi sie, ze podczas popelnianego wykroczenia osoba byla poczytalna
na jsp jednak, jak ktos zachowuje sie jak szalony to wymierzana jest mu natychmiastowa kara w wiezieniu suspowym, lub gorzej. czy to sprawiedliwe?