d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czekam Na ściągnięcie Warna
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 13 2025 12:50am
To już dziś :drool:
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 13 2025 02:02am
wszystkiego najlepszego z tej okazji!
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 13 2025 02:15am
Ile musi minąć żeby jeden z członków nawozowej gildii cie zdenerwuje i znowu +20% ? :)

do nogi, prosze nie denerwować Fafa
Member
Posts: 10,808
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 13 2025 02:26am
warnuch scigany przez organy panstwa jsp
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 13 2025 02:51am
wszystkiego najlepszego z tej okazji!


Dziękuję!
Ile musi minąć żeby jeden z członków nawozowej gildii cie zdenerwuje i znowu +20% ? :)

^Better_Living_Through_Chemistry do nogi, prosze nie denerwować Fafa


Starałem się jak mogłem, żeby 60% zbić bez problemów, ale mimo to 2 razy miałem 30% i 3 razy 50%.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 13 2025 03:14am
warnuch scigany przez organy panstwa jsp


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
Member
Posts: 10,808
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 13 2025 03:26am
Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)


czy to nie ciekawe, w irl jak jestes szalencem, to za popelnione czyny przysluguje ci zwykle lzejsza kara niz klasycznemu zbrodniarzowi.
czesto nawet osoba nie moze zostac uznana za winna, jesli nie przedstawi sie, ze podczas popelnianego wykroczenia osoba byla poczytalna

na jsp jednak, jak ktos zachowuje sie jak szalony to wymierzana jest mu natychmiastowa kara w wiezieniu suspowym, lub gorzej. czy to sprawiedliwe?
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 13 2025 04:53am
czy to nie ciekawe, w irl jak jestes szalencem, to za popelnione czyny przysluguje ci zwykle lzejsza kara niz klasycznemu zbrodniarzowi.
czesto nawet osoba nie moze zostac uznana za winna, jesli nie przedstawi sie, ze podczas popelnianego wykroczenia osoba byla poczytalna

na jsp jednak, jak ktos zachowuje sie jak szalony to wymierzana jest mu natychmiastowa kara w wiezieniu suspowym, lub gorzej. czy to sprawiedliwe?


To jest ogromna niesprawiedliwość drogi kolego!
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 13 2025 06:53am
Cg
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 13 2025 06:58am
Chyba się udało bo oni dyszka :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll