d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Madki
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 12 2025 10:18am
Czy u was też się praktykuje, ze jak przyjdzie madka z bombelkiem do lekarza rodzinnego (nie pediatra) to wchodzi bez kolejki po 3 osobach :huh:

Mnie osobiście to trochę wkurwia, bo po pierwsze niech idzie madka z dzieckiem do pediatry. Drugie primo bąbelek lata jak pojebany widać, że zdrow to niech czekają w kolejce jak wszyscy, a nie siedzę druga godzinę i co chwilę madka z bombelkiem wjeżdża :fume:
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 12 2025 10:20am
nie
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 12 2025 10:21am
lub
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 12 2025 10:31am
Tak
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 12 2025 10:31am
czemu prywatnie nie pójdziesz
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 12 2025 10:32am
czemu prywatnie nie pójdziesz


Bo to kosztuje pieniążki a i tak czekasz w kolejce, a przecież naród cały pracuje na mnie B)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 12 2025 10:33am
w chuj,nie chodzę do przychodni dla zabawy więc mnie wkurwia jak dzwonie po otwarciu o 8 rano rejestruje sie na zaraz przychodze tam juz kilka mocherów a w trakcie kurwa z 2 madki z dżesikami i brajankami sie wpierdalają i wychodze o 11
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 12 2025 10:39am
ja mam kartę rencisty i mogę bez kolejki wbijać :angel:
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 12 2025 10:41am
w chuj,nie chodzę do przychodni dla zabawy więc mnie wkurwia jak dzwonie po otwarciu o 8 rano rejestruje sie na zaraz przychodze tam juz kilka mocherów a w trakcie kurwa z 2 madki z dżesikami i brajankami sie wpierdalają i wychodze o 11


O to to, właśnie :thumbsup:

ja mam kartę rencisty i mogę bez kolejki wbijać :angel:


:o
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 12 2025 10:52am
w chuj,nie chodzę do przychodni dla zabawy więc mnie wkurwia jak dzwonie po otwarciu o 8 rano rejestruje sie na zaraz przychodze tam juz kilka mocherów a w trakcie kurwa z 2 madki z dżesikami i brajankami sie wpierdalają i wychodze o 11

To szybko cię załatwiają. Jak ja dzwonię to każą przyjść za 4 dni.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll