d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kosmici
1235Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 7 2025 07:27am
Jak myślicie, czy żyją gdzieś kosmici na jakichś innych planetach?

Ja myślę że tak, ale ponieważ zasady fizyki są takie same to oni też tak jak i my są uwięzieni w swoim własnym układzie słonecznym.

Myślę też, że jakakolwiek w miarę rozwinięta cywilizacja trwa co najwyżej parę tysięcy lat po zbudowaniu pierwszej bomby jądrowej.

I z tych przyczyn nigdy się nie spotkaliśmy i nie spotkamy.

A Wy jak myślicie?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 7 2025 07:30am
Kosmitów jest jak mrówków.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2025 07:34am
Pewnie gdzies tam sobie cos zyje i moze nawet jest inteligentne ale dystans powoduje ze nigdy sie nie znajdziemy lub nie potwierdzimy ich istnienia
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 7 2025 07:35am
Ingerują w nasze życie codziennie praktycznie, tylko my ich nie dostrzegamy, są innej gęstości.
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Aug 7 2025 07:53am
Ja myślę że tak, ale ponieważ zasady fizyki są takie same to oni też tak jak i my są uwięzieni w swoim własnym układzie słonecznym.

To nie przesądza o możliwości podróży międzygwiezdnych. Prędkość światła jest dla nas ograniczeniem - to wiadomo, ale nie wiemy jeszcze wszystkiego o fizyce.

This post was edited by VVilkacy on Aug 7 2025 07:53am
Member
Posts: 13,399
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 7 2025 08:03am
To nie przesądza o możliwości podróży międzygwiezdnych. Prędkość światła jest dla nas ograniczeniem - to wiadomo, ale nie wiemy jeszcze wszystkiego o fizyce.


dAwNo NiE cZytAłem tak mądrych słów na tym forum
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 7 2025 08:04am
pewnie gdzieś tam w kosmosie jest jakieś życie
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 7 2025 08:04am
jak czytam twoje albo kredensa albo misia wiadomości to mam wrażenie ze wy jesteście z jakiejś inne planety "Imbecylia" pewnie się nazywa

This post was edited by RedGentooHat on Aug 7 2025 08:05am
Member
Posts: 30,772
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 7 2025 08:09am
czy mam kuku na muniu?! B)
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 7 2025 09:07am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Jak to przecież jeden czerwony ufoludek już jest na sekcji :unsure:
Go Back To Polska Topic List
1235Next
Closed New Topic New Poll